fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

14 + 6 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Akıllı saat grip pnömokok Bermuda şeytan üçgeni

 • /
  2
  şimdi aldığım bir habere göre diyorlar ki; bu üçlü koronanın frekansına ayarlıymış saat taşıyan aşı olanlar hedefte, tırstım vallahi aşı yaptıran biri olarak(bkz:frekans)
  bence pnomokok aşısı olanlar süreci daha hafif atlatacaklar covid 19 a eslik eden farklı kokenli zaturrelerden korunmus olmazlarmı?
  Özür dileyerek belirtmek istiyorum ,şu hali ile pek bir şey anlamadım ,keşke bilgi alabileceğimiz bir kaynak yada biraz daha detaylı bilgi paylaşsaydınız ,bir fikir edinirdik! Ve kendi fikrimzi paylaşma imkanı olurdu konu ile alakalı .
  5G ilgili şöyle birşey okumuştum. 5G veri istasyonları olan bölgelerde yaşayanlardan covid in daha fazla olduğu bulaşmanın fazla olduğu tespit edilmiştir5G nin olduğu bölgelerde covid i çektiği düşünüyorduİnsanların bağışıklığı daha zayıf olduğu 5G baskıladığı için ve aynı zamanda 5G nin yaydığı frekansları covidi mıknatıs gibi çektiği söylendi. Devamı gelmedi
  Sağlık alanında çalışanlara sekonder enfeksiyonları engellemek için önerilerin içine zatürre aşısı var. Bu aşamada geç kalınması mı? Enfeksiyonu taşıyorsa süper enfeksiyona neden olabilir mi kafam karışık. Ne dersiniz?
  15 gün önce yaptırdım enf taşısam şimdiye bir belirti olurdu heralde ama geç mi kaldım onu bilmiyorum işte, uzaydan gelmiş gibi bilinmeyen bir düşmanla savaşıyoruz hangi silah işe yarar muamma ?‍♀️
  google play app store