fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

8 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

cemil taşcıoğlu

 • Bir ömrü öğrencilerine ve hastalarına adadı: Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Tüm tıp camiasının hayranlıkla izlediği, hem öğrencileri hem de hastaları tarafından çok sevilen dahiliye uzmanı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu, yeni tip (bkz:koronavirüs) covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.
  Koronavirüs (Covid-19) tedavisi gören Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu melek olmuş ? Ailesinin ve tüm sağlık camiasının başı sağolsun ??
  çok değerli bir hocaydı. başımız sağolsun... atm den para çektikten sonra bir anda ateşim çıktı demişti. mekanı cennet olsun :(
  İlk koronavirüs vakasını tespit edip tanı koyan hocamızdı diye biliyorum.ve dahiliye profesörüdür.ve de en önemlisi hayatına giren insanların yaşamına dokunabilmeyi başarmış ender insan.
  Kovid-19 hastalığından kaybettiğimiz Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Hocamızın adını Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanemize vereceğimizi, yani bundan böyle bu hastane artık Hocamızın adıyla bir şehir hastanesi olarak, Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi olarak anılacaktır.
  google play app store