fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 17 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Çin oyunu

 • * İYİ OYNADIN ÇİN .... *

  *SAHNE 1 ?
  Perde açılıyor: Çin hastalanıyor, bir "krize" giriyor ve ticaretini felç ediyor. Perde kapanıyor.

  * SAHNE II. *
  Perde açılıyor: Çin para birimi devalüe edildi. Hiçbir şey yapmıyorlar. Perde kapanıyor.

  * SAHNE III. *
  Perde açılıyor :: Çin'de bulunan Avrupa ve ABD'deki şirketlerin ticaretinin olmayışı nedeniyle, hisseleri değerlerinin% 40'ını düşürüyor.

  * SAHNE IV. *
  Perde açılıyor :: Dünya hasta, Çin Avrupa ve ABD'deki şirketlerin hisselerinin% 30'unu çok düşük bir fiyata satın alıyor. Perde kapanıyor.

  * SAHNE V. *
  Perde açılıyor: Çin hastalığı kontrol etti ve Avrupa ve ABD'deki şirketlere sahip. Ve bu şirketlerin Çin'de kalmaya ve 20.000 milyar dolar kazanmaya karar verdi. Perde kapanıyor. Oyun nasıl adlandırılır?

  * SAHNE VI: *
  *Şah Mat!*

  * Şaşırtıcı ama gerçek *

  Dün ve bugün arasında, beni şüphelendiğim, ancak hiçbir dayanağı olmadığına ikna eden iki video geçti. Sadece spekülasyonumdu. Şimdi, koronavirüsün bilerek Çinliler tarafından yayıldığına inanıyorum.

  İlk başta çok hazırlandılar. Rulonun başlamasından üç hafta sonra, 14 gün ve 12.000 yataklı bir hastane zaten yapım aşamasındaydı. Ve onları iki hafta içinde gerçekten inşa ettiler.

  Muhteşem.

  Dün salgını durdurduklarını açıkladılar. Kutlama videolarında görünürler, aşı bile olduklarını duyururlar. Tüm genetik bilgilere sahip olmadan bunu nasıl bu kadar hızlı yaratabilirler? Peki formülün sahibi iseniz hiç de zor değil.
  Ve bugün Den Den Xiao Ping'in batıya nasıl yarım çubuk verdiğini açıklayan bir video gördüm. Koronavirüs nedeniyle, Çin'deki Batılı şirketlerin eylemleri dramatik bir şekilde düştü. Çin Umarım yeterince düştüklerinde satın almışlardır. Şimdi, ABD ve Avrupa tarafından Çin'de bu değiş tokuşların getirdiği tüm teknoloji ve sermayeleri ile yaratılan şirketler, şimdi tüm bu teknolojik potansiyel ile yükselen ve istediği gibi fiyatları belirleyebilecek olan Çin'in eline geçti. ihtiyaç duydukları her şeyi Batı'ya satmak için. Nasılsın?

  Bunların hiçbiri tesadüfen olamazdı. Birkaç yaşlı adamın öldüğünü düşünen Çin? Ödemek için daha az yaşlılık aylığı, ama ganimet büyük oldu. Ve şu anda Batı finansal olarak yenildi, krizde ve hastalık tarafından sersemletildi. Ve ne yapacağını bilmeden.

  Ustaca şeytani. Komünistler olmalıydı. |

  Buna ek olarak, şimdi 1.18 trilyon dolarlık Japonya'yı geride bırakarak ABD hazinesinin en büyük sahibi oldular.
  En mitingi gören bir enstrüman

  Bir prospektif ve Analoj
  bunu siz yazdıysanız tebrik ediyorum tespitler çok doğru adamlar dünyanın ağzına s**tı ama zil takıp kutlama yapıyorlar italyadada günde 800 adam ölüyor!

  hani diyor ya yarasa yenirmi kuru fasülye yiyeydin ya diye burada
  google play app store