Arkadaşlar sağlık personellerinde coronovirüs tedavisi sırasında vefat eden kişilerin çocuklarına maddi yardım burs imkanı saglanmak istiyor...cok güzel bir düşünce..bayan hekimlerin oluşturduğu bir dernek var...bu konuda sizlerde destek olabilirsiniz veya etrafınızda bu şekilde muhtaç birileri varsa lütfen onları yonlendirirseniz cok guzel bir seye imza atmis oluruz.saglikcilara bari bu şekilde destek olalım.
Arkadaşlar, zor günlerden geçiyoruz ama bu günleri de birlikte elele aşacağız. COVİD 19 salgını sebebiyle vefat eden sağlık çalışanlarının geride kalan evlatları için EMDATE, KAHEV çatısı altında bir burs fonu oluşturdu. Ebeveynlerinin yerini elbet tutamayız, ancak eğitimleri için ellerinden tutabiliriz. Meslektaşlarımızın evlatları bizlere emanettir. Katılım için IBAN: TR 380011100000000086239226ALICI: KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI (kısaltma, yazıldığında geri dönüyor, açık isim yazılmalı) LÜTFEN AÇIKLAMA KISMINA EMDATE BURS yazın.Desteğiniz ve katkılarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar hepinize merhaba...KAHEV ve EM-DATE işbirliğiyle başlayan, saglik çalışanlarının evlatlarina sahip çıktığımız kampanyamizda müthiş gelismeler var. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz.Şimdi sizlerden istirhamimiz,Sağlık çalışanı veya hastane personeli Att, paramedik, hemşire, hemşire yardimcisi, doktor, diş hekimi, eczaci, güvenlik görevlisi, sekreter, temizlik ve hasta bakim personeli.. vb görevlerde çalışırken COVİD19 NEDENİYLE vefat eden arkadaşlarımızın bilgilerini bizlere ulaştırmanız.Bu konuda elbirliğiyle herkese ulasabiliriz diye düşünüyoruz.İletisim bilgilerimizKAHEV mail: [email protected]: Dr. Gökçe Haspolat:05332775277Fzt. Sümeyra Sağlam:0554 873 06 58Dr. Kübra Temirkaynak:0553 650 40 15Bunu lütfen sağlıkçı gruplarınıza yayınız. Teşekkürler.