güzel ülkemin güzel insanları olay kayseri de meydena geliyor. covid den korunmak için mahalle üfürükçüsüne gidiliyor sonrası bom bi bakmışsın tüm mahale covid olmuş. e biz yogun bakımları kapatalım o zaman fazla mesaiye de gerek yok buyurun haber detayı :tıklayınız
Subhanallah dediğim olaydır.

Ben anlamıyorum, anlayamıyorum. Yakın çevremdeki en dindar, tarikatçı, şeriatçı insanım elhamdülillah ama bulunduğum çevrelerde hiç böyle bir uygulamayla karşılaşmadım. Korona çıktığı anda tüm Türkiyede bütün dergahlar misafirlerine kapılarını kapattı, herkes sosyal mesafeye riayet etmeye başladı. Tabii ki bu illetten kurtulmak için dua ediyoruz, o olmasa neye yararız? Ama nerden çıkıyor bu milleti üfleyenler? Anlam veremiyorum... Hani, biraz daha uçuk bişeyler olsa diyeceğim ki, yalan, öyle bişey olsa ben görürdüm ama bilemiyorum ki... Rabbim sonumuzu hayreylesin. İslamı hakikatiyle yaşamayı nasip etsin hepimize.
Ben de bir sitenin kapısında yazıyı gördüm. hocaya okutup üfletmişti yönetici Coronaya karşı siteyi ve aidat ekleme yapmıştı. Corona olmadan okutsaydı hastalıklara karşı daha iyi olurdu:))
Benimde anlamlandıramadıgım bir olay.şimdi suan ne olacak heralde ömürleri boyunca bırdaha üfürükcüye gıtmezler .çıkarımları ne oldu acaba o kişilerin ?
Keşke Bu kişleri tedavi etmemek etik olsaydı da doğal seleksiyona engel olmasaydık.