fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Covit-19 günlerinde hobiler

 • Hepimizin evde kalması gerektiği şu günlerde içimizdeki sanatçı ruhun sesini dinleyip hobiyle uğraşmak zihnen rahatlamamizi sağlıyor. Sağlık camiası olarak çok boş vaktimizin olmamasına rağmen eminim bizlerinde kaçış noktaları vardır.mesla ben gecenin bu saatinde(00:30) halat ipten saksi yapmaya calisiyorum gidip yatsam iyi olucak:) sizlerin yeni hobileri nelerdir?
  Film izlemek bir hobimi bilmiyorum ama artık benim için böyle. Burada geçmişten bugüne en iyi seri şekilde olan filmleri derlemişler onları sırayla izliyorum.


  Yemek yapmak .çok severim hem yapmayı hem yemeyi şu covid günlerinin iyi tarafı olarak bakıyorum.

  Diğer hobim uyumak .nasıl özlemişim uzun uzun yatmayı.


  Bunlar hobi değil mi !? Ben de hobi olarak görüp zamanımı bunlara ayırıyordum . lol
  eğer bir sağlıkçıysanız fizyolojik ihtiyaçlarınız gün gelir hobileriniz olur çünkü başka türlü zaman ayırıp yapamıyorsunuz ..
  boyamak. ama öyle tuvali, kağıdı falan değil, evde ne bulursam işte. bazen yolun kenarından aldığım bi taşı, bazen boş gördüğüm sunum tahtasını. öyle mükemmel şeyler yapamıyorum tabi, pinterest videolarında izlediğim basit yöntemlerle renklendiriyorum bir şeyleri :)
  Kitap okumak. Bol bol müzik keşfettim keşke bi enstrümanim olsaydı dedim kalimba sipariş ettim şu el piyanosu olarak geçenlerden. Çok güzel bi tınısı var
  Türkiye’nin(yurt dışını bilmiyorum) en büyük duayeni ile tanışma fırsatım oldu. Bana bildiği her şeyi aktardı. Hangi konuda mı? Sirke. Üstat kadar olmasa da ucundan tutabilmek bile harika. Dört hırsız, bal, Reyhan, ışgın, pirinç (kurosu), malt, siyez, çam kozalağı ve daha bir sürüsü...Sayesinde insanlara şifa niteliğinde sirkeler hediye edebiliyorum. Sağ olsun, var olsun inşallah. Çocuklar da tüketebilsin diye Sirkeden celibon bile yaptık :)
  (bkz:ekmek sanatı) (bkz:sirke sevdalıları)

  google play app store