fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Diyetisyen

  • (bkz:zayıflatma diyeti) hazırlayan kişiler olurlar. ama kilo aldırmak için yapılan diyetlerde zorlanırlar, kural basit ye cipsi iç kolayı al kilonu bak keyfine demek isterlerdi heralde.... siz bana bakmayın ciddiye falan alırsınız ne malüm :)
    Para kazanmak için meslek etiğini çiğneyen ve instagramda boy boy reklamlarını gördüğümüz, şablon diyet listelerini boy kilo yağ oranına göre modifiye ederek 3 dk da diyet listesi hazırlayan veya Almanya'ya testlerinizi gönderiyoruz oradan elma mi size daha yararlı armut mu anlıyoruz tarzı para kazanma endeksli yaklaşımın aksine kumadin kullanımı, böbrek yetmezliği, hiperlipidemi, diyabet, crohn, çölyak, yoğun bakım hasta beslenmesi, enteral ve parenteral beslenme gibi esaslı hastalıkların yönetiminde en az medikal tedavi kadar yer tutan profesyonellerdir.
    Yiyebileceğiniz gıda miktarını ve çeşidini kısıtlayan, muayene ücretleri bütçeyi zorlayan, fit olmaları gereken, kilolu olmaları halinde tüm güvenilirliklerini yitiren, sağlıklı bir şekilde zayıflamanız için uygun bir beslenme programı düzenlediği söylenen, can boğazdan gelir diyenlerin pek de hazetmediği insan grubu.
    vücut geliştirmek için önemli olan iki şey vardır.yüzde 70 beslenme yüzde 30 ise yaptığınız spordur.en zoru ağırlık kaldırmak vs.değildir kesinlikle.en zoru boğazınızı tutup güzelce dikkatli beslenmektir.bunun içinse gerçekten bir diyetisyene gitmek gerek.3 yıldır vücut geliştirme sporu yapıyorum.ama bunun ilk 2 senesi maalesef verimsiz geçti.son yıl bir diyetisyene giderek (bkz:sporcu diyetisyeni) bir beslenme programı beraberinde aylık kontroller ve yeni beslenme programları ile istediğim vücuda ulaştım diyebilirim. ancak maalesef ki korona virüs (bkz:covid-19) yüzünden eve tıkanıp kaldım,ne bulsam yiyorum...özür dilerim sevgili diyetisyenim..
    google play app store