fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

erkek aç kalırsa karısını yiyebilir

 • suudi arabistan müftüsü açıklamasında "erkek aç kalırsa karısını yiyebilir" dediği olay.  erkek aşırı açlık çekerse karısını veya çeşitli parçalarını yemesinde dinen sakınca yokmuş.  allahın beyinsizi bunu (bkz:fetva) olarak vermiş, ulan bunlar ne yiyo ne içiyo neyin kafasını yaşıyor tövbe tövbe  İslam dini üzerinde yapılmaya çalışılan karalama ve manipülasyon oyunlarının parçası olan suud müftülüğü kendini bilmezliği ve ahlak felsefesi (moral philosophy) bilgisinin nasıl yerle yeksan bir durumda olduğunu tüm dünya kamuoyuna sunduğu olay
  Çiğ yersek mi helal yoksa pişirmeli miyiz ? Karnımı doyurayım derken haram yemek istemem, konuya netlik gelene kadar eşimi yemeyeceğim .. ben sorgulayan bir Müslümanım, bu soruma cevap almadan haraket edemem ..
  2015 yılında yılında ortaya atılan asparagas bir haber. ufak bir araştırmayla gerçek olmadığı anlaşılabilir. bırakın islamı hiç bir akla, mantığa, inanca uymayan bir açıklama. dalga geçmek için yazıldığı gün gibi ortada. okuyunuz.
  "Bakın işte İ slamcılar böyle" diyebilmek amacıyla uydurulmuş (bkz:safsata). Gerçek olsaydı bile Suud ve İran yönetimi İslam'ı temsil etmediğinden bir kıymet-i harbiyesi bulunmayacaktı. Din hakkında en ufak bilgisi olmayanın da fetva (!) verebildiği ve herkesin şadırvan müftüsü olduğu bir devirde böyle şeyler söyleyenlerin olabileceğine ihtimal veriyorum.


  google play app store