Çok iyi niyetli çok babacan bir adam. Bu beladan kurtulduğumuzda personelleri için babacanlığa devam edeceğini umuyorum.
Fahrettin Koca, Türk hekim ve siyasetçi. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisası yapmıştır. Türkiye Eğitim ve Sağlık Araştırma Vakfı, Medipol Hastanesi ve İstanbul Medipol Üniversitesi'nin kurucusudur.

2020 yılında halen sağlık bakanlığı görevini üstleniyor adam gibi adamdır
sağlık çalışanlarına çok değer veren ve düşünen nadir bakanlardan adam gibi adam
Bugünkü canlı yayında sayın bakan, vaka sayılarının yüksek oldugu sehirlerde ve genclerle alakali cumhurbaskanımiz birazdan gerekli acıklamayı yapacak demesine rağmen 3 yada 4 haberci aynı soruyu sordu: gençler ve istanbul gibi vaka sayısı yüksek olan sehirlerde bir kısıtlama olacakmi diye. Ben izlerken ayar oldum ama sayın bakan hepsine sakinlikle incitmeden hepsini aynı cevabı cok naif bir ses tonuyla verdi.
Sayın bakanım gercekten adamın dibisin. Kaliteni bir kez daha göstermiş oldun
Şu son bir günde emeklerinin hepsinin çöp EDİLDİĞİ gerçekten soy adı gibi KOCA bir adam VE SAĞLIK ORDUSUNUN KOMUTANI
Sağlık bakanımız olmasından gurur duyduğum ve konuşurken babacan tavırlarıyla herkesi rahatlattığı, gece gündüz bizler için çalışan ve bu süreci muazzam derecede başarılı bir şekilde yürüten kral insandır.