fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 6 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

gsm operatörü tavsiyesi

 • Vodafone candır, türk telekom önerileri gelecektir bu başlığa ama pişmanlıktır!!!

  Ucuz etin yağnisi farklı yollarla bitarafınızdan çıkıyor
  20 yıldır aynı hattı kullanıyorum ama pavyon kadınları gibi sürekli isim değiştiriyor, aycel, Avea, Telekom... hat aynı isim farklı;)))
  vodafone red kullandım, en üst faturayı senelerce ödedim. cihazım bozulduğunda müşteri hizmetlerini aradım ve telefonumu tamir için kendilerine göndermem gerektiğini, ancak öncesinde bana geçici bir telefon göndermelerini rica ettim. red tarifesinde bu hizmet mevcuttu halen varmı bilmiyorum ama bu benim hakkım olduğu için talep ettim. bulunduğum bölgede bu hizmetten yararlanamayacağımı söylediler. tamam ama dedim ben bu hattı ve bu cihazı bulunduğum bölgede aldım. kimse bana bu haklarımdan yararlanamayacağımı söylemedi ve senelerdir faturalarımı gayet düzenli ödedim dedim. lafı uzatmayayım sonuç alamadık. kibarca dolandırılmış oldum.


  avea sınırsız tarife çıkardığında hattımı taşıdım ancak öncesinde bu tarifenin reklam amaçlı olup olmadığını sormuştum çünkü işim gereği hattımı oldukça aktif kullanıyordum. bana bu tarifenin avea var olduğu sürece devam edeceğini söylediler. 2 ay sonra hattım sınırlı tarifeye düşürüldü ve sınırsız tarife kaldırıldı.


  turkcell hiçbir şey vaad etmedi, uçmadı, kaçmadı, ne kadar konuştuysam o kadar ödedim ve hala turkcell kullanıyorum. bkz:teşekkürler turkcell
  google play app store