fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Hastane yemekleri

 • genellikle çorba, pilav, ana yemek(etsiz tercih edilir) ve paket yoğurt olur. 2 günde bir aynı menü çıkar, yemek listesinden kurumun (bkz:diyetisyen) sorumludur. kendisinide aynı şeyleri yemeye mahkum eder
  Hastane yemekleri klasik pazartesi menusu:kurufasulye pilav ayran yada nohut pilav ayran...haftanin bir gunude mutlaka milfoy boregi taze fasulye meyve suyu cikar....gerci ben 2haftadir coronovirus korkusundan yemekhaneyede gitmiyorum..cunku ayni tuzlukve baharatlara herkes dokunuyor..Allah yardimcimiz olsun.
  buradan basta Saglik bakanligi olmak uzere il saglik mudurluklerine sesleniyorum. yemekhaneler şu an personeller icin cok buyuk risk. masalarda 2 kisi oturuyor evet ama 100 kisi ayni sandalyeye oturup kalkiyor ayni tuzluga pecetelige dokunuyor. en azindan bu sürecte verilen menülerde aparatif hizli tuketebilinen yiyecekler tercih edilebilir.
  sandvic, konserve, borek, pide gibi herkese masa başında, odasında veya dinlenme alanında daha az temasla yemek yeme imkanı sunulmalı ve bir an önce hayata gecirilmelidir.
  tatsız,tutsuz oluşunu geçtim hijyen konusunda ciddi uyarıların yapılması gerekmektedir. özellikle son dönemlerde mutfakta çalışan personelin önlemsiz oluşu, beni yemekhane katından uzaklaştırmıştır. çok zahmetli olsa da evden yemeğimi getiriyorum bu da başkaca problemleri beraberinde getiriyor.
  hem o yapılan yemekleri personel yemiyor ne yapıyorlar acaba kalan yemeğe ..?
  harcanan paraya da malzemeye de üzülüyorum ...
  google play app store