fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Hayat Eve Sığar Uygulaması

 • (bkz:Hayat Eve Sığar uygulaması sayesinde yolda yürürken corona virüs testi pozitif olan vaka ile karşılaşıldığında mesaj ile uyarıyor.
  Çok ağır ve yavaş çalışan uygulama. Ayrıca her seferinde konumumu yanlış buluyor ve bölgedeki enfekte olan durumu da her seferinde yanlış hesaplıyor.
  Saçma sapan eksiklerle dolu bir uygulama olmuş, kayıt olayım etrafımdaki koronalılara bakayım dedim, ısrarla ateşin var mı nefes darlığı çekiyor musun öksürük var mı diye kutucuklardan illa birine tıklatmaya yönlendiriyor, var desem peşime düşecekler yok diyorum uygulamadan çıkmıyor biraz uğraşıp çıktım ama inşallah yerimi belli etmemişimdir beni de yakalayıp götürebilirler;)
  Geçen gün indirdiğim uygulamadır. 3-5 mb bişey indirdi uygulamayı kurmak için ama 15 dk sonra baktığımda uygulamanın 300 mb gibi bir boyutu vardı. Sebebini anlayamadım, internetim az olduğu için sildim.
  Artık girdiğimiz çıktığımız her yerin her anın yaptigimiz her şeyin birileri tarafindan takip edileceği günlere atılan ufak bir adımdır bu uygulama
  google play app store