fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

8 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

İdeal eş adayınız nasıl biri olmalı

 • /
  2
  İdeal bir eş adayı hayatınıza yoldaşlık edecek insan ne görüşlerde olmalı ? nasıl davranmalı ? düşünceleri ne olmalı ? sana göre bu başlık ne anlatıyor ?
  Ziyansız ömür mü geçiyor canım ? Böyle böyle büyümüyor muyuz yaş almıyor muyuz? Mutlulukta mutsuzlukta bize dair şeyler .. diyebileceğimizle efendim
  bir yerde okumuştum, eşini 15 yıl önce kaybeden bir teyze şunları söylüyordu 'ikimizde öldük, onu gömdüler...' böylesine vefalı, saygılı birisi olduğunda gönül kapılarım sonuna kadar açılacaktır efendim... önce gönül sonrası ise akıllı bir kadın ve birazda baş döndürmeli tabi ;)
  Özel hayatımın gizliliğini ihlal etmemek adına özet geçiyorum. İdeal eşi bulduğumu hissettim. Bir an bile düşünmeden evlendim. İkna etmem uzun sürmedi ;) Hayatımın “iyiki”si...
  ideal eş önce en iyi arkadaşın olmasını bilecek, çünkü ölene kadar onunla sohbet edeceksin. eğlenceli olacak, çünkü neşe ve mutluluk ömrü uzatır. dertleşmesini iki kadeh içmesini de bilecek yeri geldiğinde. şarkılar türküler söyleyeceksin onunla, sokaklarda dans edeceksin yağan yağmurla beraber sırılsıklam olana kadar. bir karavanda deniz kenarı sahil kasabasında uyanacaksın, gökyüzünü seyredeceksin çadırınla çıktığın zirve noktasında. ideal eş güven verecek, güveneceksin sırtını yasladığında. hırslı olacak, hırsı kini değil hırsı mücadele etmek için gerekecek. umutlu olacak, umut yarınlarımız için. hayali sen olacaksın senle kuracak geleceği. ideal eş nasıl mı olacak işte böyle.
  google play app store