fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

3 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

ilaç rehberi

 • Modern arayüzü ile doğru bilgiye kolay ulaşmayı sağlayan Türkiye'nin online ilaç rehberi ilaclar.net yayında!
  Teknolojinin gelişmesiyle beraber her sektör gibi ilaç ve sağlık sektöründe de bu gelişmeye ayak uydurmak zorundadır. Yazılı ve basılı yayınların yerini zamanla online kaynaklara bırakması ilaç sektöründe de online faaliyet gösteren ilaç rehberi ihtiyacı doğrumuştur.Bu alanda emsal bir çok site olmasına rağmen kullanıcıların mevcut sitelerin karmaşası ve zor kullanımından şikayet etmesi üzerine ilaç rehberi basit ve modern tasarımıyla internet dünyasına adım attı.
  ilaclar.net sitesi başta hekim ve hemşireler ve eczacılar olmak üzere bütün sağlık çalışanları ve vatandaşların doğru bilgiye en kısa sürede ulaşması amacıyla herhangi bir kar amacı gütmeden ve ömür boyu ücretsiz yayın yapacağını taahhüt ederek açılmıştır.

  Orjinal ilaç prospektüslerine yer verilen internet sitesinde aynı zamanda güncel ilaç fiyatları, etken maddeler, ilaçların gebelik kategorisi, barkod numarası ve atc kodu gibi temel bilgilere yer verilmektedir. İlaç firmalarına yönelik geniş bilgilere yer verilmiş, sağlık çalışanları ile ilaç firmaları arasında bir köprü olması amaçlanmıştır. Daha önce hiç bir Türk ilaç rehberinde eşine rastlanmamış "yan etki bildir" iletişim formu ile bildirilen yan etkiler direk ilaç firmalarına iletilmektedir.

  Sitede yer alan blog bölümü devamlı güncel yeni ve doğru bilgiyi veren makaleler yayınlanacak şekilde oluşturulmuştur.

  Sektöre hızlı bir adım atan yeni websitesini ilaclar.net adresinden inceleyebilir, fikir görüş ve önerilerinizi iletişim formu aracılığıyla site yöneticilerine iletebilirsiniz.
  google play app store