fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Kim milyoner olmak ister

 • (bkz:kenan ışık) döneminden beri hemen hemen her hafta başvurduğum ancak hiçbir zaman geri dönüş alamadığım televizyon programı. programa çıkıp Geçen hafta başvurdum Şimdi buradayım diyen yarışmacılara Selamlarımla
  yıllardır izledigim program, çok iyiyim deyip 2. veya 3.soruda elenen çok gördüm, lise ve altı eğitim seviyesi ile başvurup milyonluk soruya yaklaşanda... bilgi, tecrübe ve genel kültür ü iyi olan yarışmacıları izlemek ayrı bir keyif veriyor. başlık sahibine giderse şimdiden başarılar diliyorum, giderse yarışmada bize selam söylesin
  Herkesin "ben" diye cevap vereceği soru. Bu cevabı gerçeğe dönüştürmek belki hiçbir zaman mümkün olmasa da en azından düşünmek, çabalamak, çalışmak ve kendini geliştirmek gerekir. Neticede (bkz:frontal lob) önemli tabii, kullanmak lazım.


  ben başvuru yapmıştım zamanın birinde çağırdılar ve gittim. sonrasında bir oda da sözel mülakat yapıldı sorduğu soru ne kadar hedefliyorsunuz. en büyük hatayı orada yaptım sanırım 125 bin demiştim. kadının gözleri yuvasından çıktı nedense. güveniyo musunuz kendinize diye sorunca bende güvenmesem gelmezdim zateen dedim, ikinci mülakata çağırmadılar :)
  ilk soruda elenen Okan "Futbolu ve futbol izleyicisi olmayı eleştiren ve "22 adam bir topun" şeklinde başlayan klişe sözün devamında hangisi söylenir?" sorusuna "Havasını söndürüyor" cevabını verdi ve ödül alamadan yarışmadan elendi.(bkz:Okan Tokmak)
  google play app store