fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

kısa çalışma ödeneği

 • Kısa Çalışma Uygulaması
  Genel ekonomik, sektörel, bölgesel kriz veya zorlayıcı sebeplerle işyerindeki haftalık çalışma sürelerinin geçici olarak en az üçte bir oranında azaltılması veya süreklilik koşulu aranmaksızın işyerinde faaliyetin tamamen veya kısmen en az dört hafta süreyle durdurulması hallerinde, işyerinde üç ayı aşmamak üzere sigortalılara çalışamadıkları dönem için gelir desteği sağlayan bir uygulamadır.

  devamı
  10 gün önce işveren olarak başvurup hala tek bir işçim için cevap beklediğim ödenek.Umarım artık attığım mailimi görürler.
  an itibari ile geri dönüş yapan kurumdur . mail şöyle ; Kurumumuza iletmiş olduğunuz başvurularınızda evrak eksiklikleri veya teknik aksaklıklardan dolayı problemler oluşmuştur . Aşağıda belirtilen evrakları mümkünse tek pdf dosyası halinde tarafımıza tekrar bu adrese mail atınız , bu evraklar harici başka evraka gerek yoktur. Ülke olarak yaşadığımız bu olağanüstü durumdan dolayı Kurumumuzda da olağanüstü bir iş yoğunluğu yaşanmaktadır , gecikmelerden dolayı göstermiş olduğunuz hoşgörüye teşekkür ederiz , İlgili personellerimiz sizinle mümkün olan en kısa zamanda irtibat kuracaklardır, sağlıklı günler dileriz. 1- Kısa Çalışma Talep formu (Kaşe ve İmzalı olmalı ) 2- Kısa Çalışma İşçi Listesi 3- Durumunuzu açıklar Üst Yazı / Dilekçe (Kaşe ve İmzalı olmalı ) 4-Var ise Vergi levhası bu istedikleri belgelerin yanında imza sürkülerini de istemişlerdi ama sanırsam gerek yomuş.belgelerin hepsini atmış olmama rağmen şimdi hepsini birleştirip pdf halinde istediler.yolladım,inşallah en kısa süre içinde geri dönüş yaparlar.
  güncelleme 21.04.2020 : güncelleme:sanırsam başvurumuz onaylandı,tarafımıza sms olarak çalışanlarımızın iban bilgisi istendi .e-şube işkur iş veren girişinden çalışanlarımızın ibanlarını verdik,hayırlısıyla işlemler tamamlanacak
  google play app store