fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 7 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

koronavirüs nereden yayılır

 • hastanelere başvuru hergün artmakta
  tek çözüm sosyal izalasyon
  en çok sosya kültürel düşük olan toplum olduğunu gözlemliyorum
  özellikle açık pazar alanlarında alışveriş yapan yerleşim yerlerinde artış olduğunu düşünüyorum ve sağlık Bakanmılığımızın ankara corona haritasında da bunu çok net görülebiliyoruz
  her nekadar Ankara da sıkı bir pazar yeri denetlemesi olsada halkımızın
  Virüsün havada kalamadığını söyleyenler olduğu gibi hava yoluyla yayıldığını söyleyenler de vardır. Sıcaktan etkilenmediğini ifade edenler olduğu gibi 25 derecenin üstünde yaşayamadığını iddia edenler de vardır. Coronavirüs (bkz:efsane)leri ağızdan ağıza yayılırken maalesef bilgi kirliliği giderek artıyor. Psikolojimizi korumak için güvenilir kaynakları takip etmekten başka çare yok.
  bilim adamları kütle olarak ağır olduğu için hava da kalamadığını yerleri süpürdüğünü söylerken, bir grup bilim adamı da tamam kütlesi ağır olanlar düşüyor ama küçük partiküller hava da üç saat asılı kalıyor diyor. dışarda nefes almak bile lüks haline geldi bu durumda
  Cahiliyetten yayılır, temizlikten bihaber olan yurdum insanından yayılır. Bana bişey olmaz diyip artislik taslayandan yayılır.
  cehaletten, bana bir şey olmazdan yayılır. can tehlikesine rağmen işe gitmek zorunda olan vatandaşa devletin bakamamasından yayılır.
  google play app store