fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 16 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Koronavirüste erken belirti ayak parmağı lezyonu

  • Araştırmalar sonucunda açıklandı! Corona virüs salgınında yeni bir belirti daha ortaya çıktıCorona virüs dünyada etkisi göstermeye devam ediyor. Bilim adamları koronavirüs salgınının etkilerini araştırıyor. Uzmanlar corona virüsün yüksek ateş ve öksürük gibi belirtiler gösterdiğini söyledi. Fakat dünyanın farklı yerlerinde corona virüs salgını değişik belirtilerle ortaya çıkabiliyor. ABD'li doktorlar, yaptığı son çalışmalar sonucunda mavi veya mor renge dönüşen ayak parmağı lezyonunun koronavirüsün erken bir belirtisi olarak ortaya çıktığını ifade etti. Bilim insanları ayrıca, ayakta oluşan bu lekelere dokunulduğunda yanma ve acı hissinin oluştuğunu belirtti
    Kaynak
    ayrıca covid pozitif hastaların iyileştikten sonra çeşitli deri hasarları oluştuğu ve bunların kalıcı olduğu belirtiliyormuş. Özellikle çinde böyle vakalar çok görülmüş.
    çinde covit pozitif iki doktor iyilestikden sonra cilt renklerinin siyaha döndüğü tespit edilmiş. Muhtemelen karaciğer cok harap oldugu için. Kullanilan ilaclar cok agir geliyor ve karacigerde hücre yıkımı oluşuyor. Umarım renkleri sonra açılır.
    google play app store