fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 3 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Medi sözlük

 • sanirim yeni acilmis ve saglik calisanlarinin yogun oldugu sozluk. bilgi anlaminda onemli referans sitelerinden olabilir.
  Umarım her konuda özgürlükçü bir platform olur not:her konuda derken insan onuruna yakışan kin nefret içermeyen diye buraya not düşeyim sonra yanlış bir fikre kapıldım sanılmasın
  İnstagramda hikayeler arasında gezinirken reklamına denk geldiğim sözlük. Önce bi baktım. Sonra uygulaması olduğunu gördüm. İndirip bakalım dedim ve burdayım.
  Medi medi medi ulan nedir bu medi nasıl bir anlamı var ki derken Medical olabileceği aklıma gelmeyen yazarı olduğum sözlük müsveddesi
  son zamanlarda ekşi sözlük’ün affedersiniz şey gibi olduğu yazarları tarafından başlığının altında yakınıldığı ve bu kervanda yer aldığım için ara ara gerek arama motoru üzerinde gerek o sözlükte farklı sözlük başlığı açılmış mı diye kontrol ederken denk geldiğim bir sözlük. gerek format bakımından gerek sitenin yazılımı bakımından gerek sözlük yazarlarının formatsızlıktan dolayı göze batan başlık ve entry’ler girse de bu süreçte bunların düzeltileceğini düşünüyorum. umuyorum ki bu düşüncem somut bir hâle geldi.
  google play app store