fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

7 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Medisözlük’ü kimler kullanabilir?

 • Öncelikle herkese Merhabalar. Ben yeni üyeyim. Medisözlük'ü kimler kullanabilir? Sağlık çalışanları göz önüne alınarak tasarlanmış bir uygulama sanırım. Öyleyse mi? Bir iletişimci olarak kullanabilir miyim? :) bu arada günaydın!
  Valla azıcık zekası olan herkes kullansın, sağlığa ve sağlıkçıya dair her türlü bilgiyi espriyi gırla alacağınız bir mekan, mutlu olmak isteyen her hastaya açık burası, pardon herkes faydalanabilir
  aslında herhangi bir kısıtlama yok. ister doktor ister hemşire istersen de bir hasta olarak kullanabilirsin. İlla bunlara da gerek olmadan sağlık ile alakalı bilgiler için bir birey olarak kullanma hakkına da sahipsin. Kısacası medisözlük hepimizindir :)
  özgürlüğün öncüsü olmaya aday bir sözlükte her ne kadar aktif yazarlar sağlıkçı olsada herkese kucak açan bir yuva konumunda medi sözlük
  “Sağlık iletişimi, iletişim biliminin araç, yöntem ve stratejilerini kullanarak sağlığın korunması, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla uygulamaya yönelik bilgi üreten bir bilim alanıdır.” Cümlesinden hareketle hoş geldin.
  bak adamlar kitap bile yazmış :)
  (bkz:inci çınarlı)

  google play app store