özellikle hemoroid kıl dönmesi , anal fissür ve anal fistül gibi proktolojik hastalıklar ile ilgilenen genel cerrahi uzmanıdır.
Radyofrekans yöntemi ile hemoroid tedavisi yapan, ağrısız sızısız hastasını anında ayağa kaldıran nadide doktor, ailemizin biricik doktoru.. Gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsşniz?
genel cerrah olduğunu öğrendiğimiz yazar kişisidir. sözlükte genel cerrah olduğunu bilmek dosta güven vermektedir. genel cerrahın güvenilir olanı ise çok çok önemlidir. kolay değil, götünüzü kime döneceksinizi ve gözütünüzü kime teslim edeceksiniz dikkat etmek gereklidir. dışarıda 4x4 dolaşan ahalinin aslında çoğunun çıkışları yanıktır. bakmayın milletin öyle johny sins edasıyla gezdiğine. toplumda hemoridin görülme sıklığı yüzde elli üstü olduğu düşünüldüğünde çoğu kişi orijinal değil. toplumun en az yüzde otuzu çekiçlenmiş, geri kalanı da lokal boyalı. genel cerrahi branşından bir doktoru işiniz düşmeden önce tanımaya yani ihtiyatlı davranmaya özellikle dikkat edin. hasta yönüyle düşünüldüğünde; muayeneye gittiğinizde dikkat edeceğiniz tek şey genel cerrahın parmaklarıdır, nerede eğitim almış, tecrübesi neymiş vs. evet bunlar da önemlidir ama en önemlisi parmaklarıdır. genel cerrah tercihinde birinci önceliğiniz parmakları kibar, narin ve küçük olanı tecih edin. fonksiyonalizm bilimsel bir gerçek. görüştüğünüz genel cerrah gözlemleriniz neticesinde parmak sınavını geçtiyse diğer ayrıntılara sonra dikkat edebilirsiniz. ama yok genel cerrahın parmakları çok kalın ve uzunsa isterse o cerrahı hipokrat yetiştirmiş olsun arkanıza bakmadan kaçın oradan, kaçma şansınız yoksa; benim boğazım ağrıyordu, saçlarım dökülüyor falan deyin. tüm denemeleriniz başarısız oldu, muayene faslına geldiyseniz, muayeneden önce ve sonra göz göze gelmemeye çalışın. geçmiş olsun.
genel cerrah yazar kişisine her daim başarılar.

moderasyona not: matematiksel ifadeler hala yazılamıyor, yazılsa da sorunlu oluyor.