fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

16 + 7 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

müge anlı açıklama yaptı

 • müge anlı canlı yayında dünki olay ile ilgili açıklama yaptı. Kalbi kırılan varsa özür dilerim dedi ne dersiniz bizde inanalım mı samimiyetine?

  Anlaması gerekeni hiç anlamamış.En başından beri çok acil olmayan durumlar dışında hastaneye gelme diyoruz.Bunu insanları mağdur etttiğimiz için değil aksine korumak için yapıyoruz.keşke bunu farkedebilseydi.
  Şimdi bu DÜGE KANLI; bir şikayette bulunmak için Adliye'ye gitse ve Savcıyı arayıp: "Bir şikayetim var ama ben Adliye'ye girmeyeyim, içeride birçok suçlu vardır, kendimi güvende hissetmiyorum; siz daktilo, kağıt vs alıp gelin arabamda şikayetimi yazın, " dese sizce n'olur??

  Veyahut aynı durumu bir Karakol'a gidip yapsa, tutanak tutmak için komiseri arabaya çağırsa..

  Veya Maliye'ye gidip vergi borcu ödemek için Defterdarı ayağına çağırsa...

  Örnekleri çoğaltabiliriz ama hepimiz biliyoruz ki bu kurumlara giden hiçkimse bunları yapamaz. Konu sağlık olunca insanlar daha bir cüretkar oluyor nedense!

  Bu ülkede kimsenin kendini ayrıcalıklı görmeye hakkı yok!

  Mustafa Hamdi Gül
  (31.03.2020)
  Cok begendim bu yorumu paylasmak istedim...
  Bu kadina bir saglik calisaninin etik nedir, hasta haklari nelerdir, tani ve tedavi prosedurleri nasil oluyor tek tek anlayabilecegi dile seviyeyi indirerek anlatmasi lazim. Cahillik = reyting stayla
  müge anlı sadece bir örnek. insanın hasta olunca acil servislerde ne kadar bencilleştiğine, çirkefleştiğine, gerçek kişiliğinin gözler önüne serilmesine bir örnek. o yüzden bizim acil servislerimizde şiddet kavga hiç bitmiyor.
  google play app store