fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

14 + 7 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

nar ağacı

  • Nar meyvesinin yetiştiği ağaç... Fakat benim bahsetmek istediğim (bkz:nazan bekiroglu) na ait bir kitap. Trabzondan tebriz batum bakü ve istanbula uzanan, buram buram tarih ve aşk kokan bir hikaye settarhan ve zehranin hikayesi. Bu arada hikaye yazarın kendi dedesinin hikayesi. Kitabin icindeki iki farkli dünyada herkesin hayatina dokunacak bir kesit muhakkak var. Son sayfalarını hikaye bitmesin diye okumaya kıyamadığım her güne sadece bir sayfa ayirdigim ve bitince kendimi uzun süre boşlukta hissettiğim bir roman.
    camımın önünde nar çiçeği. geçen yıl ekmiştim 5 tane narı oldu. sonra kurudu. suyu susuz kalmasın diye sadece 2 kere suladım ve şuan yeniden yeşillendi. velhasıl pek vefalı bir çiçekmiş. daha bi sevdim. kitap kısmına gelince kitapkurdu olarak kesinlikle tavsiye ederim :)
    Bu kitabı o kadar merak ederek almıştım ki nazan bekiroğlu yazarı.sizi geçmişe götürüyor hikayeyi okurken yaşıyorsunuz sizde orda bi kahraman oluverıyorsunuz.kaderden kaçış yok sizi siz yapan zaten yaşadıklarınız güzel kitap hikayeydi ama sonu tam bitmemiş gibiydi
    google play app store