fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

prof. dr. ibrahim ikizceli

 • ibrahim ikizceli, 2013 yılında profesör ünvanı almış ve şuan istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi acil tıp ana bilim dalı başkanı olarak görev yapıyor. sağlığın gelişimi, sağlık personelinin daha rahat ve insani standartlarda hizmet vermesine katkı sağlamak adına bir çok çalışmaları mevcut.

  kendisi medi sözlük, yazarı olarak

  olarak aramıza katıldı. bilimsel çalışmalarını ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak. kendisine desteği ve katkısı için teşekkür ederiz, sorularınızı sormaktan çekinmeyin...

  ayrıca kendisi saglikciyiz.com.tr nin yaratıcısıdır...
  medi sözlük 'ün sayesinde tanıdığım ülkemizin değerli isimlerinden bir tanesi. Az önce cv'sini okudum, hocamızı ayakta alkışlıyorum. kıymetli bilgilerini, deneyimlerini, başlıklarını, entrylerini takip edicem, beklemedeyim.

  hakkında biraz bilgi araştırdım. (bkz:selçuk üniversitesi) Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olmuş, iki yıl kadar Bucak Devlet Hastanesi Acil Servisinde mecburi hizmet yaptıktan sonra 1996 tarihinde Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı’nda ihtisasa başlamış ve 2000 yılında uzman olmuş. Uzman olduktan sonra Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi acil tıp anabilim dalı ’nda yaklaşık 6 yıl çalıştıktan sonra 2006 yılında doçentlik unvanını almış. 2010 yılına kadar Erciyes Üniversitesinde çalışmış sonrasında (bkz:istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi) ne çalışmaya başlamış. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 2012-2015 yılları arasında Başhekim Yardımcılığı, 2016-2017 yılları arasında da Başhekimlik yapmış. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine 2013 yılında Profesör unvanını almış ve halen aynı Fakültenin Acil Tıp Anabilim Dalında Bölüm Başkanı olarak çalışıyor.

  paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.
  böyle adamlara bırakın telefonla ulaşmayı sokakta göremezsiniz.

  köşe yazınıza hayran kaldım
  http://www.saglikciyiz.com.tr/2020/3/panik-yok-m964.html
  Hayatımda tanıdığım en mütevazi, en çalışkan, problem çözücü ve en ulaşılabilir yönetici... Cerrahpaşa daki ne yazık ki kısa süren (is bitiren adamlar sevilmez ctfde) başhekimlik hayatında da devrim niteliğinde düzenlemelere başlayan ve yılların borcunu bile eritme yolunda ciddi çözümler üreten şaşırtıcı, aklında işten başka birşey bulunmayan acil tıp uzmanı hocamız... fazla etik ve sosyal, her tür insanı mevlana usulü ağırlayan, hoş tutan, memnun eden, yardım eden ve ayırmayan çok fazla kişi üzerinde hakkı olan nadir bir tip insan.

  tam boş kaldı artık dediğimizde ve phoenix medical journal i kuran ve yöneten enerjisi bitmeyen profesör...
  google play app store