fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

5 + 6 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

riskli birim farkı ödenecek

 • gündeme bomba gibi düşen haber, covid-19 pandemi riski dolayısıyla normal poliklinik hemşireleri, servis hemşire ve diğer personeline riskli birim farkının verileceği söylenmiş.

  mevzu geçen başlık balıkesir (bkz:sağlık sen) icraatıymış diğer illeri kapsayıp kapsamadığı şuan bilinmiyormuş. sizce bunu gerçekten sağlık-sen mi başardı yoksa üzerine mi aldı?

  kaynak:
  .
  bir şey bakanlık yapiyor, sendikanın bakanlıkta bir yerlere getirdiği kişiler bunun bilgisini aliyor, sendika ben yapiyorum gibi lanse ediyor
  pandemi hastanesi olan tüm hastaneler özellikli birimden alacak pandemi süresince sanırım, herkes risk altında polikliniğinden servisine
  hastalığından dolayı ayın 20 günü çalışan hemşire sıfır alırken, evinde yatan doktorun 13 milyar almasıdır adalet, ya da yoğunbakımda aynı işi yapan iki hemşirenin birinin 700 diğerinin 1400 almasıdır( önlisans-lisans) kimse hemşire Dr savunmasına seçmesin gözlerimizle birebir şahit olduğumuz olaylar, zaten çoğu platformlarda da sağlıkçılar bunu dile getiriyor (bkz:döner sermaye adaletsizliği)
  google play app store