fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

sağlık çalışanları yardımlaşma fonu

 • ülkemizde devam eden (bkz:covid-19) salgını nedeniyle kendi canını düşünmeden görevi başında hizmet veren sağlık çalışanları için açtığımız bu başlıkta yardıma ihtiyacı olan sağlık profesyonelleriyle, yardımda bulunmak isteyen kişileri buluşturmayı hedefliyoruz.


  bu başlıkta; tıbbi malzeme yardımında bulunma, gıda türevi malzeme yardımında bulunma(hastane ve diğer kurumlar için çay, şeker, çorba vb.) ve kalacak yer ayarlama gibi farklı destek taleplerinde bulunabilir veya karşılayabilirsiniz. ayrıca bizim vasıtamız ilede yardım sağlayabilirsiniz "iletişim" bölümünden ulaşırsanız size ihtiyaç sahibi sağlık çalışanlarının bilgisini sağlarız.


  yapacağımız bu yardımlaşma fonu ile sağlık çalışanlarının üstlendikleri yükü bir nebze hafifletmek ve kolaylaştırmayı hedefliyoruz ve hepsine teşekkür ediyoruz.


  not: buradan yazmak istemeyen ancak yardım talep eden sağlık çalışanlarıda iletişim bölümünden bize ulaşırlarsa burada ihtiyaçlarını yayınlayacağız. bu başlık sürekli takibimiz altında kalacak ve ihtiyaç sahipleri ile yardımcı olmak isteyenleri buluşturmak öncelikli amacımız olacaktır.
  Benzeri bir, sağlık okuyanları yardım fonu da açılmalı bence :) misal, her sağlık çalışanı bir sağlık okuyanını okutmalı :))
  Bizler için büyük fedakarlık gösteren "Kahramanlarımıza!" bizimle birlikte sen de moral ol! Şimdi kahvedunyasi.com'dan sağlık çalışanlarına “Kahramanlarımıza!” kutusu gönder; sen kaç kutu gönderirsen, bir o kadar kutuyu da biz gönderelim.
  Sipariş için
  Coronovirusden vefat eden sağlık çalışanlarının çocuklarına yardim için bir dernek var şuan.ben basliklarimdan birinde bahsetmiştim ...o dernek aracılığıyla yardıma ihtiyacı olan sağlık personeli ne yardim sağlanabilir aslında...kadin hekimlerin kurmuş olduğu kahev derneği..
  Arkadaşlar hepinize merhaba...KAHEV ve EM-DATE işbirliğiyle başlayan, saglik çalışanlarının evlatlarina sahip çıktığımız kampanyamizda müthiş gelismeler var. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz.Şimdi sizlerden istirhamimiz,Sağlık çalışanı veya hastane personeli Att, paramedik, hemşire, hemşire yardimcisi, doktor, diş hekimi, eczaci, güvenlik görevlisi, sekreter, temizlik ve hasta bakim personeli.. vb görevlerde çalışırken COVİD19 NEDENİYLE vefat eden arkadaşlarımızın bilgilerini bizlere ulaştırmanız.Bu konuda elbirliğiyle herkese ulasabiliriz diye düşünüyoruz.İletisim bilgilerimizKAHEV mail: [email protected]: Dr. Gökçe Haspolat:05332775277Fzt. Sümeyra Sağlam:0554 873 06 58Dr. Kübra Temirkaynak:0553 650 40 15Bunu lütfen sağlıkçı gruplarınıza yayınız. Teşekkürler.
  google play app store