fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

salgın günlerinde sokak hayvanlarını unutmayalım

 • bugünlerde bir kap mama , bir kap su ya ne çok ihtiyaçları var. aslında her gün var, bugün ilk sosyal projemizi onlar adına başlatıyoruz.

  farkındalığı artırmak adına medi sözlüğün çeşitli alanlarını onlara ayırdık. gördüğünüzü ümit ediyoruz :)

  sosyal proje kapsamında (bkz:haytap) ile işbirliği içerisinde olduğumuzu ve belirli limitler dahilinde isteyen yazarlarımıza mama göndereceğimizi duyurmanın mutluluğunu sizlere anlatamayız. takipte kalın lütfen, gelişmeleri buradan duyuracağız..
  Bu Harika bir haber (bkz:haytap) ile olan ilk ve tek sosyal projemizi can-ı gönülden destekliyorum. İyiki bu sözlükteyim.
  edit:Minik dostlarımızı unutmamak lazım, kururken suladığınız ağacın da açken doyurduğunuz canların da mutlaka bir duası vardır...Çünkü onlar Yaradanın sessiz kullarıdır...
  Güncelleme: haytap bugün geri dönüş sağladı ve medi sözlük adına bir hesap açılacağını; yapılacak bağışların tümünü her ilde bulunan haytap gönüllülerine aktarılarak mama desteği verileceğini belirttiler. bizde medi sözlük kurucu ekibi olarak 3 gün içinde ki toplanacak olan toplam tutarın yarısı kadar bağış yapacağımızı bildirmek isteriz. hesap numarası ve ayrıntıları duyurmaya devam edeceğiz.
  hassasiyet gösterilmesi gereken önemli bir konuya parmak basmış, sözlükteki en faydalı başlıklardan biri. projeyi koordine eden ve katkılarıyla destek olan herkese kendi adıma teşekkür ederim. sizinle iftihar ediyorum.
  google play app store