fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 18 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

şehit olan sağlık çalışanları

 • /
  3
  diş hekimleri odası eski başkanı (bkz:mustafa oral) yakalandığı korona virüs salgınınına yenik düşerek melek oldu. muğlanın milas ilçesinde bir hafta tedavi sürecine dayanamayan izmirli tanınmış diş hekimi ne yazık ki görev şehidi olmuş arkadaşlar, başımız sağolsun

  İstanbul Yeşilköy Acıbadem Hastanesinde hasta hizmetleri görevlisi olarak çalışan, 33 yaşındaki hemşire (bkz:dilek tahtalı) , 25 Mart 2020 günü korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü Bakırköy Sadi Konuk Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.
  Solunum cihazına bağlı olan Tahtalının elini kaldırarak "Annecim seni çok özledim. Çok seviyorum sizi" dediği video, maalesef yoğun bakımda çekilen son görüntüsü.
  Mekanın cennet olsun güzel insan.
  Türkiye’de tıp dünyasının önemli isimlerinden biri olan ve Milliyet gazetesinde spor yazarlığı yapan prof. dr. fevzi aksoy korona virüs nedeniyle 90 yaşında hayatını kaybetti. Goethe Enstitüsü kurucularından olan Aksoy, "Çizgi dışı" isimli köşesinde uzun yıllar kendine has yazılar ve röportajlar paylaştı. tıp dünyasının ünlü hocası, bir süre önce özel bir hastaneye korona virüs tedavisi için gitti. Buradan devlet hastanesine sevki gerçekleşti. Aksoy, yoğun bakımda verdiği yaşam savaşını kaybederek maalesef hayata gözlerini yumdu.

  Kaynak
  Cerrahpaşa'da bir Profesör daha virüsten hayatını kaybetti
  Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim üyesi patoloji uzmanı Prof Dr. Feriha Öz koronavirüs salgınından hayatını kaybetti. Allah Rahmet Etsin.

  Doktor nurettin mutluergil , Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiKütahya Devlet Hastanesi'nde uzun yıllar görev yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Nurettin Mutluergil, son görev yeri olan İstanbul'da hayatını kaybetti. Ailesinin ve sağlık camiamızın başı sağ olsun.
  Kaynak
  İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesinde sağlık personeli olarak çalışan Tokat, Erbalı Nurhan UZUN bu zorlu süreçte tüm arkadaşlarımızın karşı karşıya olduğu riskle yüzleşmiş ve ne yazık ki covid-19 tedavisi gördüğü Bakırköy Dr Sadi Konuk Hastanesinde Rahmeti Rahmana kavuşmuştur.
  google play app store