fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

16 + 20 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Sevgili sözlük yazarları…

 • Lütfen açtığınız başlıkları daha önce başka bir yazar arkadaşımız açmış mı ondan ziyade içeriğini okuyupta 15 dk sonra aynı benzer konuyu başlığını değiştirerek paylaşmayın, bulduğunuz konu kendinize özgü olsun farkınızı konuşturun. Yeni üye oldum şöyle bir inceledim sözlüğü güzel bir çalışma olmuş bu sözlüğü kuran kişiyi kutluyorum bu dönemde, yazar ordusu da gayet alanlarında başarılı güçlü insanlar o konuda da kurucuyu tebrik ederim ama lütfen bu sözlüğün başarılı olmasını istiyorsanız birbirinizden konu çalmayın çok mu beğendiniz yazıyı yorum yapın veya beğenin o şekilde de puan kazanıyorsunuz emin olun
  eklemek istediğim bir husus var ki şimdi inceleme fırsatım oldu ve üzdü . sadece başlık açmak için gereksiz şeyler yazmayın lütfen. özellikle yeni gelen arkadaşlarda farkettim. bu kadar üst üste konu açılmasını doğru bulmuyorum. tabi ki tek bir konu veya alan üzerinden gidilmesin ama bu kadar da abartmayalım . ben bunu şu şekilde yorumlarım;1- kendini göstermek 2- puan kasma yapmayın lütfen. kaliteli ve daha değerli paylaşımlara ..


  (çok mu sert oldu acaba ..? )
  Başlık açmaktansa burada belirtmeyi tercih ettim .siz tekrar eden başlıklar hususunda yazdınız ben de ekleme yaparak bize bir katkısı olmayan gereksiz olarak nitelendirdiğim başlıklar konusunda yazdım .tepki aldım neden bilmiyorum .ekşi den bir farkımız var diyorsak dikkat etmemiz gereken bir konu diye düşündüm ama arkadaşlar o şekilde düşünmüyormuş. Şaşırdım .  Ben şahsen, bizzat, kendim sizlere katılıyorum. Ama çok yeni bir oluşum. Hala öğrenilecek çok şey var. Azıcık zamana ihtiyaç var. Minik dokunuşlarla çok süper bir şey çıkacak. Medi sözlüğe inancım tam. Sözlerimi, atalarımızın şu güzel cümlesiyle bitirmek istiyorum; (bkz:gazoz olma efsane ol) ;)
  google play app store