fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

14 + 6 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

SiYONiST virüs

 • heran yeni felaket senaryoları paranoyalar uretilen dunyamizda kime neye guvenecegimizi bilemiyoruz...herseyden herkesten suphe duyar olduk..biz ne zaman insanca guvenle yaşayabileceğiz...annemize ailemize evlatlarimiza sarilmayi ozledik a dostlar!!!!!
  Siyonist değil, geçen dönem halk sağlığı dersinde ahmet tevfik ozan hocamız, doktorların en büyük düşmanlarından bahsederken, paçacı ziya diye bir çorbacıdan bahsetmişti büyük bir hiddetle. Kesin yarasa çorbası da yapıyordur bu paçacı ziya... Ey gidi ato yine dehşet tespitler yapmışsın, kıymetini bilemedik..
  Değil, bu salgın dünyanın başına gelen ibretlik bir hadise ve bunu biyolojik silah olarak lanse etmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Tabii bir balık pazarından çıkıp tüm dünyaya nasıl yayıldığı da akıllarda soru işaretleri uyandırsa da her kafadan bir ses çıkmakta ve kimileri Çin kimileri de ABD tarafından üretildiğini savunmaktadır. Yaşlı nüfusun azaltılması için üretildiği ve Türkiye'nin de bunu önceden bildiği ileri sürülmektedir. Hepsi yalnızca bir iddiadan ibarettir ve bence hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır.
  çin de yarasa yiyen gerzeğin biri, Anadolu da kuzu yiyen mehmet amcayı tehdit eder oldu. kesinlikle dış güçlerin oyunu, ama bu dış güç çin mi işte orası muamma
  bu virüsün kesinlikle kendiliğinden ortaya çıktığını düşünmüyorum . söylenenlere ben de komplo teorisi gözüyle bakıyordum fakat bu komplo teorisi dedikleri şeyler artık teoriden daha da öteymiş gibi geliyor bana. isteyen inanmasın. ben kesinlikle bilinçli,planlı ve programlı bir şekilde ortaya çıkarıldığını düşünüyorum artık. biz sadece bütün dünyanın kabul ettiği pandemiyi ülke olarak "yok efendim biz kabul etmiyoruz "diyemedik.
  google play app store