fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

sokağa çıkma yasağının uzatılması

 • Yarin aksam Cumhurbaskanimizin cikip vermesini dört gözle beklediğim haber. Milletimizin dün akşamki azginligini ancak yasak en az 14 gün uzarsa tolere edebiliriz. En azindan bu sürede kuluçka süresinde bulaş azalir. Aksi halde bilanço olarak diğer ülkelerden farkimiz kalmayacak.
  Son olaylarda vaka sayısında 2 bin küsürlük bir rakam ile daha fazla artış sağlanmasından dolayı bu hafta değil ise bile önümüzde ki haftaya kadar verilmesi muhtemel bir karar
  Normal şartlarda olması gereken bir karar.

  Ancak 10 Nisan'da oluşan manzaraları önlemek açısından önceden haber verilmeli ve temas kuralları ihlallerine ilişkin önlem alınmalıdır. Bu şartlar sağlanmadığı takdirde zaten yasak süresince olabilecek teması, bulaşı kendi kendimize yapmış oluyoruz.
  Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama. coronavirüs acaba sadece hafta sonları mı mesai yapıyor diye sorduran karardır. muhtemelen yine marketlerde ve fırınlarda kuyruklar oluşmasına sebebiyet verecektir. sonra pazartesi 00:00 olduğunda yine halk sokağa fırlayacak, bakalım bu döngü nereye kadar devam edecektir.
  türkiyede hafta sonları sokağa çıkma yasağının devam edeceğinin haberini almam ile size bildirmemin başlığıdır.

  bundan böyle her hafta sonu iki gün sokağa çıkma yasağı uygulaması devam edecek demedi demeyin
  Çok iyi yapılandır, hatta mümkünse pazartesi günlerine de yasak gelmesi ilaç gibi gelecektir. Haberlerde gördüğüm İki gün sokağa çıkma yasağından sonra millet bugün itibariyle (pazartesi) Adana'da şırdan yemeye Akın etmiştir maalesef...
  google play app store