fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

sokaklardaki maske ve eldiven atıkları

 • bugün markete gitmek için düştüm yollara düşmez olaydım bir kez daha gördüm bilinçsizliğimizi
  10 adımda bir kullanılıp atılmış maske ve eldiven karşıladı beni, ne diyelim; (bkz:eğitim şart) ...
  KORONA VİRÜS YAYILIMINI ÖNLEMEK İÇİN KULLANILAN MASKELER ŞİMDİ DE YENİ BİR DOĞAL FELAKETE NEDEN OLACAK GİBİ GÖRÜLÜYOR. BÖYLE DEVAM EdeRSE HEM YAYILIM ARTAR HEM DE (bkz:çevre kirliliği) ARTAR.
  LÜTFEN MASKELERİ SOKAĞA ATMAYIN
  Maskelerin veya kullanılmış eldivenleri yerlere atılmasını engellemek adına belediyelerimizin başlatmış olduğu yeni çalışma sayesinde yapılacaklar şu şekildedir ;  * Eldiven, maske vb. Evde biriktirdiğiniz atıklarınız belediye çalışanları tarafından evlerinizden toplanacak.  * sokak ve mahalle başlarına çöp konteynırlarının yanlarına ek olarak kimyasal atık bidonu adından toplama kutuları yerleştirilecek.

  (bkz:Kaynaklar)  * https:/www.google.com/amp/s/www.hurriyet.com.tr/amp/ekonomi/son-dakika-eldiven-ve-maske-icin-genelge-yayimlandi-41489654  * Trt haber ve bağımsız yayıncı kuruluşların haber platformları

  Virüsün uzun yıllar kalmasına yol açan, insanların yaptığı eylemdir. Hadi kendinizi düşünmüyorsunuz bari doğayı düşünün bunca yaptıklarınızdan sonra doğanın size kucak açacağını mı sandınız işte böyle virüslerle uğraşıyoruz.
  google play app store