fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

stresle baş etme yolları

 • /
  2
  Dogaya cik kamp yap...balik tutmayi ogren..bi muzik aletini calamasan bile sahiplen ara sira caliyormussun gibi ugras...ellerinle yapabilecegin agac oymaciligi vs gibi bir hobi edin...bir yazarin tum kitaplarini oku ve biyografisini ogrenmeye calis..
  #KAN VER...
  Yuksek sesle müzik dinlemek. Kitap okumak ve kahve . cikolata tüketmek beni biraz rahatlatıyor..ve birde güzel bir müzik eşliğinde araba kullanmak tabiki trafik olmadan gerilmeden boş yollarda şehirlerarası olursa özellikle müthiş oluyor...gerci bu coronovirüs nedeniyle seyahat sıkıntılı bir süreç şuan ?
  En iyisi sevdiklerinin yanında olmak sohbet edebilmek seni anlayanlarla saçmalamak cok fazla düşünmemek bolca kitap okumak izlemediğin filmi izlemek yapamadıgın yada zaman bulamadıgın işi yapmak .pasta yapmak .çikolata yemek ?‍♀️ kısacası mutlu anlarını kovalamak ve sağlığını herseyden üstün tutup kendine değer önem vermek .bu hayat ne yazıkki bencil olmayı gerektiriyor bunu geç kalmadan öğren.
  Stres ile baş etmenin en önemli yolu bence kendin ile vakit geçirmeyi öğrenebilmek ve sonrasında yalnız başına yapışabilecek aktiviteler yapmak
  google play app store