fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Şu ara herkes acaba koronayı ayakta geçirmiş olabilir miyim modunda

 • /
  2
  Herkesin diline pelesenk gibi dolanmış, yok boğazım gıcıklanıyor yok Kaslarım, kemiklerim ağrıyor acaba ayakta geçirmiş olabilir miyim? Yok anacım bilmiyorum ateşimiz çıkmadan test yapıldığı nerde görülmüş, sağlık personeli de olsan bir ayrıcalığın yok... hadi boş yapma canım yürü de ense traşını görelim;)
  Nefesim daralıyor, kemiklerim sızım sızın sızlıyor. Belki de ayaktan geçiriyoruz haberimiz yok test filan yaptırdığımız yok ?‍♀️
  Kesinlikle ayakta geçirenlerdenim ve aynı dönem hasta olup bir türlü iyileşemeyen arkadaşımla aramız da sürekli espiri konusu idi..Bu gün itibarı ile arkadaşım pozitif :((Ben Yusuf Yusuf !!
  son 3 gündür her akşam ateşim 37 oluyor ve vücudum kırılıyor psikolojim bozuldu koltuk altında dereceyle gezmekten
  Ömrümde hiç bu kadar kuru öksürüğüm olmamıstı .boğazımdaki suyu resmen cektıler.ve ses kısıklıgı .kbb alerjık rınıt deyıp yolladı verdıklerı ilaç asla fayda etmedi gittikçe kötüleştim .ömrümde hiç alerjik rinitte olmadım.artık bi gece öksürükten uyuyamadıgımda 10 marttı.ilk korono vakasının acıklandıgı gece.ilk iş göğüse doktoruna gittim AC PA ve sinüs filmi cekip test yapmadan alerjık rınıt deyıp 5 gun rapor verdı.öksürüğüm 1 ayda zor gecti bilmem sizce de koronamıyım ?
  google play app store