fbpx
cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

3 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

vali funda kocabıyık tan sosyal izolasyon çıkarması

  • Valla ben bilmem felsefe öğretmeniymiş, eşi sayesinde kariyer basamaklarını beşer onar çıkmış falan...Yurdum insanı, sokağa çıkma yasağı olmadan ancak böyle valiler sayesinde evlerinde oturur. ? Güzellikle söyledik olmadı. Günah bizden gitti. Valinin Gözü üzerinizde ? Hadi herkes evine !
    “(bkz:uşak valisi funda kocabıyık) ’ın ‘sosyal izolasyon’ teftişinde kullandığı ifadeler tepki çekti.

    Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde, caddede yürüyen ve tedbirleri inceleyen Kocabıyık, birbirlerine çok yakın bir gruba yönelik, ‘Sosyal mesafeyi ayarla, bak çok dip dipe insanlar, düzelt, herkes hadi!’ İfadelerini kullanmıştı. Kocabıyık, yanındakilere ‘Bankada, PTT’de işi olanlara izin verilecek. Onun dışında herkese para cezası kesilecek. Böyle gezmeye gelmeyecekler buraya’ diye talimat vermişti.”
    Üslup yerlerde. Bir vilayetin en büyük yöneticisine pek yakıştıramadım, kendisi yanlış anlaşıldıgını açıklamış ama bizim millet tatmin olmaz, bu olay unutulur gider, sayılı kadın valilerden bir hatasıyla silinecek değil. Umarım güzel işlere de imza atıyordur, atacaktır. (2016 da 3 kadın vali vardı ama son sayı nedir bilmiyorum)
    google play app store